20631
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20631,stockholm-core-2.3,select-theme-ver-8.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

ZĄRZAD DRÓG I MOSTÓW SP. Z O.O. w PŁOŃSKU

Jest wiodącą firmą na rynku lokalnym. Specjalizujemy się w budowie infrastruktury drogowej od podstaw.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace bitumiczne, prace brukarskie oraz ziemne.  Podczas inwestycji drogowych realizujemy również prace z branż towarzyszących, jakimi są między innymi: branża wodno-kanalizacyjna (kanalizacja deszczowa i sanitarna, wodociągowa), branża energetyczna (sygnalizacja świetlna, oświetlenie ulic).

Realizujemy również zadania z zakresu zieleni, roboty nawierzchniowe obiektów sportowych; roboty ziemne, towarowy transport drogowy pojazdami wyspecjalizowanymi i uniwersalnymi; prace rozbiórkowe nawierzchni oraz obiektów kubaturowych wraz z frakcjonowaniem materiałów odpadowych, wynajem środków transportu lądowego maszyn i urządzeń budowlanych; badania i analizy techniczne.

Chociaż działalność Spółki skoncentrowana jest głównie na budowie i utrzymaniu infrastruktury drogowej, to w swojej historii możemy pochwalić się również realizacjami związanymi z budownictwem kubaturowym. Do najważniejszych realizacji możemy zaliczyć: budowę bloków socjalnych w Płońsku, budowę bloków TBS w Płońsku, budowę Sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Płońsku oraz ostatnią inwestycję zrealizowaną przez spółkę – dokończenie budowy siedziby Urzędu Miejskiego w Płońsku.

 • Kategorianasze miasto/ ścieżki rowerowe
  Budowa ciągu pieszo – rowerowego w ciągu dróg nr 3021W oraz nr 3075W
 • Kategorianasze miasto/ ścieżki rowerowe
  Budowa ciągu pieszo – rowerowego przy drodze nr 3021W Płońsk
 • Kategorianasze miasto/ ścieżki rowerowe
  Budowa obwodnicy wewnętrznej centrum miasta Płońska
 • Kategorianasze miasto
  Budowa obwodnicy zachodniej im. Jana Pawła II w Płońsku (2019 – 2021)
 • Kategorianasze miasto/ parki/ ścieżki rowerowe
  Budowa ścieżek rowerowych

Od roku 2015 spółka skupia się głównie na działalności ściśle związanej z budową infrastruktury drogowej. W 2021 r. Zarząd Dróg i Mostów zrealizował największe w historii Płońska inwestycje, a mianowicie budowę Obwodnicy Zachodniej i Centralnej oraz budowę ścieżek rowerowych za łączną kwotę ponad 50 mln złotych. W najbliższym czasie rozpoczniemy realizację inwestycji związanej z rewitalizacją Rynku w Płońsku.

Zarząd Dróg i Mostów Sp. z o.o. dba o przyjazne warunki pracy i dlatego z roku na rok rośnie liczba pracowników, którzy zostają w spółce na stałe.